V současné době nemáme žádná štěňátka k zadání ani k odběru.

13.10.2010.

Naším cílem a přáním je předávat štěňátka lidem, pro které je každodenní život se   psem  přirozený a samozřejmý.  Lidem, kteří  umí chápat   potřeby pejska obecně a jsou ochotni svému kamarádovi věnovat potřebnou pozornost, péči a lásku na celý jeho život. Lidem, kteří se umí rozdělit o svůj prostor i čas.

Arwenka porodila ve svém prvním vrhu čtyři zlatá štěňátka. Dvě kokří holčičky a dva kluky.  A jak to u nás chodí, když štěňátka máme, můžete vidět níže 🙂

FOTOGALERIE VRHU „D“ zde:

10.12.2010 k  dnešnímu dni jsou všechna štěňátka zadaná a postupně od nás odchází do svých nových domovů. Šťastnou cestu a hezký život všem!!!

[singlepic id=879 w=320 h=240 float=center]

28.11.2010 další nedělní zpravodaj je zde!

Štěňátka ukončila 6-tý týden věku. Z party miminek se stala zvídavá smečka.  Proto se snažíme malým kokříkům denně nabízet pestrou paletu informací a zkušeností.

Arwenka se stále drží v těsné blízkosti. Chrání a dohlíží, venku je ostražitá a za vydatné pomoci prababičky Fattavky pouští hrůzu na případné vetřelce.  Doma je trpělivá maminka a zdá se, že  láska mateřská je nekonečná.  Její mazlící hry jsou pro nás pozorovatele fascinující…

Koncem týdne jsme absolvovali návštěvu veterinární ambulance. Máme hotovo! Očkování a čipování včetně preventivních prohlídek proběhlo výborně :-D.

Pár fotek z terénu  a pár  láskyplných….

[nggallery id=134]

[nggallery id=135]

21.11.2010 nedělní focení aneb fotek do rodinného alba není nikdy dost…

Na první fotce vidíte fenečky a na druhé pejsky s maminkou Arwen.

[singlepic id=906 w=320 h=240 float=] [singlepic id=907 w=320 h=240 float=]

Arwen Silk Beauty

Diana z Černého Slezska
&
D´Cora z Černého Slezska

Arwen Silk Beauty

Dextr z Černého Slezska
&
Darwin z Černého Slezska

Z našich malinkých se stala batolata. Kromě mateřského mléka jsou štěňátka přikrmována. Jsou to psíci pohybliví a hraví. Stále sice prospí velkou část dne, ale bedna je jim již malá. Na hry a rvačky je potřeba více prostoru a tak hurá z bedny do ohrádky a z ohrádky dál do světa…!!! 😀 Arwenka stále bedlivě celé dění sleduje. Společně si hrajeme a vychováváme.  Je tady období rané socializace. Jsme připraveni nic nenechat náhodě a naše kokříky vybavit do dalšího živova všemi potřebnými dovednostmi.

[nggallery id=130]

3.11.2010 štěňátka dovršila 3 týdny věku. I naprostý laik pozná, že z nich vyrostou kokříci. V bedně se to začíná vesele hemžit. Naši malincí se staví na všechny čtyři nohy a trénují chůzi. Slyší i očka lépe vnímají. Arwenka stále vydatně kojí.

[singlepic id=861 w=320 h=240 float=center]


RODOKMEN ŠTĚŇAT zde:

Matka                                                                           Otec

[singlepic id=818 w=280 h=200 float=left] [singlepic id=817 w=280 h=200 float=]

Arwen Silk Beauty

Axa z Černého Slezska
x
Rusty Brakemon

Zekon Rosmery

Sophia Cora Rosmery
x
Chairman Petr