Červencová štěňátka jsou na světě!!!! Můj mnohaletý sen se stal skutečností. 

Preferuji budoucí majitele, kteří jsou ochotni a schopni našim štěňátkům na celý jejich psí život zajistit kvalitní, láskyplný a pečující domov.

Vítám budoucí majitele, pro které není zatěžující respektovat zásady  správné úpravy srsti a hlavně majitele, kteří jsou připraveni věnovat  našemu štěňátku velký díl svého každodenního prostoru a času. 

K dnešnímu dni jsou všechna štěňátka zadaná.

Rezervace nepřijímám. 

Děkuji za pochopení.

Pár slov o tom, jak to chodí v naší chovatelské stanici.

Pokud nás oslovíte ohledně štěňátka z naší chovatelské stanice, budeme rádi, když nám o sobě napíšete víc.

Zajímá nás kdo jste, kde bydlíte, jaké máte s pejsky zkušenosti a jaké máte plány se svým budoucím štěňátkem. Zájemce zveme na nezávaznou návštěvu k nám domů, kde si můžete prohlédnout, jak naši psi vypadají, jak se chovají a jak žijí.  Na osobní návštěvě budete mít možnost se na cokoliv zeptat, prohlédnout si důležité dokumenty a seznámit se s celou naší smečkou.  

Štěňátka z naší chovatelské stanice budou k odběru nejdříve v osmi týdnech věku. Štěňátko si budete odvážet odčervené, očkované a v pořádku. Chovatelský servis je pro nás samozřejmostí, takže Vám budeme k ruce, pokud budete potřebovat radu či pomoc. Je pro nás velice důležité vědět, jak se naši pejsci mají ve svých nových domovech, takže bychom s Vámi rádi zůstali ve spojení 🙂