Odchovy

Vrh „A“

Fotogalerie je umístěna ZDE:

24.1.2004 Fatty Moravia Mystery x ICH. Chairman Petrs

vrh_a

Arnie, Alex, Artuš, Axa, Annie

Náš první vrh považuji  nyní,  s odstupem času, z pohledu chovatele za   velmi významný.  Zlaté fenečky ALEX a AXA se staly zakladatelkami nově vzniklých chovatelských stanic. Černá fenečka ANNIE se stala rovněž chovnou fenou, která tvoří tým další chovatelské stanice. Tyto tři fenečky zároveň prokázaly vrozené lovecké vlohy a chuť k práci. ALEX a AXA úspěšně zdolaly zkoušky vloh. ANNIE je v současné době naší nejúspěšnější pracovní fenkou – vykonala klubové zkoušky vloh, kde získala res. CACT, podzimní zkoušky – obojí v I. ceně  a barvářské zkoušky  ve II. ceně.

Díky prezentaci na výstavách fenečka ALEX přinesla „domů“ titul CAJC i  res. CAC. Stejně tak ANNIE kromě skvělých pracovních výsledků zabodovala i na poli výstavním a získala titul res. CAC.

Kromě těchto cenných  hodnot jsme vrhem „A“ získali také pokračování naší chovatelské práce  a radosti v podobě vnučky ARWEN SILK BEAUTY. Závěrem tohoto stručného shrnutí chci za nás všechny z Černého Slezska poděkovat majitelům těchto  našich štěňátek a popřát jim vše nejlepší ve zdraví, hodně úspěchů a  pohody  do dalších let.

Nezbývá než dodat, že toto všechno by nebylo bez pomoci, spontánní vstřícnosti a osobního nasazení kamaráda Jirky Horáka  a  otce štěňátek Ch. CHAIRMANA Petrs :-)

historie

Přátelé, díky!!!


Vrh „B“

Fotogalerie je umístěna ZDE:

22.4.2006 Fatty Moravia MysteryCH. Rosmery Zekon

vrh_b

Bax, Brixi, Bonny, Borgia, Bart

Narození štěňátek vrhu „B“ pro mě navždy zůstane charakteristické svou pohodou. Prostě od začátku do konce, po všech stránkách „vrh na pohodu.“  Naši kokříci získali v 99% úžasné rodiny plné nadprůměrné péče a my poznali další příjemné lidi. Náš mini chov se opět posunul:-) Bonny, Bax a Borgia odpreprezentovali Černé Slezsko  na výstavách. Fenečky Borgia a Bonny splnily kritéria  chovnosti.

A máme tady novou tradici! Z prvního vrhu zůstala k naší velké radosti na blízku v Havířově černá fenečka  Annie. Tentokrát je to černá fenečka Borgia.

Za  bezchybnou spolupráci pro tentokrát moc děkuji  panu Miloši Kašparovi.

sympaticka-chovna-pareaek

Zdravíme tímto do Rosmery!Vrh „C“

(fotogalerie je umístěna zde)

13.12.2007 Fatty Moravia Mystery x ICH. Earthly Look Black Petrs

vrh_c

Cassiopea,Cryštof,Cleveland,Cannbera,Collins, Conny

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vrh „D“

13.10.2010 CH. Arwen Silk Beauty x Ch.  Rosmery Zekon

Fotogalerie je umístěna ZDE:

Vrh „D“ mohu díky skvělých majitelů všech těchto štěňat odstupem času hodnotit jako rozhodně  nejaktivnější. Vrh líbivých zlatých  kokrů s  mimořádně luxusní srstí. Vrh  dvou pólů – mazlíků a divočáků :-)   Vrh, ze kterého  byla všechna štěňata výstavně posouzena a také prokázala správné vlohy, když  krátce po dovršení prvního roku věku Diana (I. cena, nos 4, hlas 3)  s Darwinem (II. cena, nos 4, hlas 2) absolvovali zkoušku vloh. Vrh, který přinesl v době do věku dvou let věku výstavní ocenění  celkem 3x CAJC (Diana+ D´Cora ), 2x Krajský vítěz (Diana+ Dextr) a 4x Vítěz třídy (Diana+ D´Cora+ Dextr).

d-posledna-profilovky-8-ma-taden-095

Darwin, D´Cora, Diana, Dextr

ZE SRDCE DĚKUJI, ZDRAVÍM A TĚŠÍM SE NA VÁS!!!