Vrh „A“

Fotogalerie je umístěna ZDE:

24.1.2004 Fatty Moravia Mystery x ICH. Chairman Petrs

[singlepic id=490 w=496 h=250 float=center]

Arnie, Alex, Artuš, Axa, Annie

Náš první vrh považuji  nyní,  s odstupem času, z pohledu chovatele za   velmi významný.  Zlaté fenečky ALEX a AXA se staly zakladatelkami nově vzniklých chovatelských stanic. Černá fenečka ANNIE se stala rovněž chovnou fenou, která tvoří tým další chovatelské stanice. Tyto tři fenečky zároveň prokázaly vrozené lovecké vlohy a chuť k práci. ALEX a AXA úspěšně zdolaly zkoušky vloh. ANNIE je v současné době naší nejúspěšnější pracovní fenkou – vykonala klubové zkoušky vloh, kde získala res. CACT, podzimní zkoušky – obojí v I. ceně  a barvářské zkoušky  ve II. ceně.

Díky prezentaci na výstavách fenečka ALEX přinesla „domů“ titul CAJC i  res. CAC. Stejně tak ANNIE kromě skvělých pracovních výsledků zabodovala i na poli výstavním a získala titul res. CAC.

Kromě těchto cenných  hodnot jsme vrhem „A“ získali také pokračování naší chovatelské práce  a radosti v podobě vnučky ARWEN SILK BEAUTY. Závěrem tohoto stručného shrnutí chci za nás všechny z Černého Slezska poděkovat majitelům těchto  našich štěňátek a popřát jim vše nejlepší ve zdraví, hodně úspěchů a  pohody  do dalších let.

Nezbývá než dodat, že toto všechno by nebylo bez pomoci, spontánní vstřícnosti a osobního nasazení kamaráda Jirky Horáka  a  otce štěňátek Ch. CHAIRMANA Petrs 🙂

[singlepic id=705 w=320 h=240 float=center]

Přátelé, díky!!!


Vrh „B“

Fotogalerie je umístěna ZDE:

22.4.2006 Fatty Moravia MysteryCH. Rosmery Zekon

[singlepic id=491 w=500 h=254 float=center]

Bax, Brixi, Bonny, Borgia, Bart

Narození štěňátek vrhu „B“ pro mě navždy zůstane charakteristické svou pohodou. Prostě od začátku do konce, po všech stránkách „vrh na pohodu.“  Naši kokříci získali v 99% úžasné rodiny plné nadprůměrné péče a my poznali další příjemné lidi. Náš mini chov se opět posunul:-) Bonny, Bax a Borgia odpreprezentovali Černé Slezsko  na výstavách. Fenečky Borgia a Bonny splnily kritéria  chovnosti.

A máme tady novou tradici! Z prvního vrhu zůstala k naší velké radosti na blízku v Havířově černá fenečka  Annie. Tentokrát je to černá fenečka Borgia.

Za  bezchybnou spolupráci pro tentokrát moc děkuji  panu Miloši Kašparovi.

[singlepic id=748 w=320 h=240 float=center]

Zdravíme tímto do Rosmery!Vrh „C“

(fotogalerie je umístěna zde)

13.12.2007 Fatty Moravia Mystery x ICH. Earthly Look Black Petrs

[singlepic id=492 w= h= float=center]

Cassiopea,Cryštof,Cleveland,Cannbera,Collins, Conny

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vrh „D“

13.10.2010 CH. Arwen Silk Beauty x Ch.  Rosmery Zekon

Fotogalerie je umístěna ZDE:

Vrh „D“ mohu díky skvělých majitelů všech těchto štěňat odstupem času hodnotit jako rozhodně  nejaktivnější. Vrh líbivých zlatých  kokrů s  mimořádně luxusní srstí. Vrh  dvou pólů – mazlíků a divočáků 🙂  Vrh, ze kterého  byla všechna štěňata výstavně posouzena a také prokázala správné vlohy, když  krátce po dovršení prvního roku věku Diana (I. cena, nos 4, hlas 3)  s Darwinem (II. cena, nos 4, hlas 2) absolvovali zkoušku vloh. Vrh, který přinesl v době do věku dvou let věku výstavní ocenění  celkem 3x CAJC (Diana+ D´Cora ), 2x Krajský vítěz (Diana+ Dextr) a 4x Vítěz třídy (Diana+ D´Cora+ Dextr).

[singlepic id=920 w=320 h=240 float=center]

Darwin, D´Cora, Diana, Dextr

ZE SRDCE DĚKUJI, ZDRAVÍM A TĚŠÍM SE NA VÁS!!!