Ginny Moravia Mystery

Na vždy ve zpomínkách  a v našich srdcích…

[singlepic id=9 w=320 h=240 float=none] Datum narození:
13.12.2002

Datum úmrtí:
21.5.2007

Výsledky:
výborná I.
KZV II. cena 158 bodů, nos 4
PZ III. cena 167 bodů
Zdraví:
DKK: 2/3

Rodokmen

Ginny k nám přišla v únoru 2002 coby „dar“ v podobě rozkošné zlaté kokří holčičky s velkýma očima z chovatelské stanice Moravia Mystery Jany Babkové. Jako odzkoušení majitelé Fattavky, a také kamarádi, jsme dostali Ginnu do spoluvlastnictví.

Ginny je naše na vždy nezapomenutelná zkušenost. Pro její rozporuplnou povahu, temperament, oddanost a nekonečné bručení, kterým přesně vyjadřovala veškeré své city i pocity, jaké vůbec pes může znát, jsme si ji zamilovali. Naše láska k Ginny i její k nám byla vždy jasná a nekompromisní, silná a opravdová. I Ginny u nás stejně jako Fattavka získala přezdívku.Hlavně Jana Babková vždy s úsměvem podotýkala : „ Ginnuška je prostě takový dar – nedar“.

Ginny nám ukázala kokra i z pohledu pracovního loveckého psa. Přestože jsme se s loveckým výcvikem konkrétně měli možnost setkat až v době jejich dvou let věku, dali jsme se do práce. Ginny zvládla zkoušku vloh. S její fyzickou vybaveností, odolností, rychlostí, vytrvalostí a vrozenou chutí do práce však nešlo ve výcviku nepokračovat. Do zvládnutí náročnějších disciplín a výcviku se dala s vervou Petra. Díky všemu strávenému času při nácviku aportů, vleček a chození po lese vzniklo silné pouto mezi pánem a psem. Pán se stal zároveň velmi schopným mladým vůdcem. Petra jako vůdkyně splnila s Ginny nároky podzimních zkoušek. Ginny získala osvědčení o úplné lovecké upotřebitelnosti.

Dne 21.5.2007 Ginny předčasně odešla do psího nebe. Zemřela následkem otravy během několika hodin. Tragicky, náhle a nečekaně. V perfektní formě a životní síle, jako chovná fena, která bohužel nestihla po sobě zanechat potomky.

Ginny je navždy psem našich životů a zůstane každému z nás hluboko v srdci. Ginny byla jako její život – žila každý den naplno, tryskem, s radostí a nahlas! Zůstáváme jí navždy vděčni, za to, že s námi byla!

A vy, kdo jste naši Ginny osobně znali, určitě víte o čem tady píši a proč je má potřeba psát o Ginny takto silná…. Díky.

Fotogalerie ze života Ginnušky:

[nggallery id=43]